KURUMSAL

Yetimoğlu Grup adı altında; hafriyat, inşaat, kapsamlı tadilat işleri, nebati toprağı, taahhüt, petrol ürünleri pazarlama ve taşımacılık gibi geniş bir alanda hizmet vermekteyiz. 1989’da ilk kepçemizi alarak iki kardeş Yozgat’ta hafriyat işlerine başladık. 1995’te Bodrum Yalıkavak’a taşıdığımız firmamızı, yenilikleri ve son teknolojiyi takip ederek, her geçen gün daha da büyüterek bugünlere getirdik. Gelişmiş makine parkımız, konusunda uzman ekibimiz ve işimize olan bağlılığımız sayesinde Bodrum ve çevre illere inşaat sektöründe ihtiyaç duyulan güvenli ve kaliteli hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

Hafriyat yaptığımız yerlerden elde ettiğimiz taşlar, bünyemizde geniş bir stok kapasitesi bulundurmamızı sağlıyor. Nebati toprağımızı elde ederken, içinde kesinlikle atık bulundurmayan doğadan aldığımız toprağı eleyip temiz hale getiriyoruz. Hizmet verdiğimiz her alanda dürüst ve nitelikli işler sunuyor ve sizin güveninizi kazanmaya devam ediyoruz. Gücümüzü, makine parkımızda bulunan 50’ye yakın Mercedes, Cat, Scania, Dodge, Mitsubishi, JCB ve Takuchi markalı kamyon ve ekskavatörlerden alıyoruz.

Referanslarımız arasında; Gempa Holding, STFA Holding, Söğüt İnşaat, Erg İnşaat Otoyol, Eczacıbaşı, Besa Marin, Seba Grup, Gardenia, Astaldi, Grand Yazıcı,  Ömer Koç ve Ali Şen bulunmaktadır.

Yetimoğlu Petrol

Firmamız petrol ayağını 2012 yılında kurdu, 2014 yılında yaptığımız büyük yatırımla Bodrum Yalıkavak yolu üzerinde Lukoil Akaryakıt istasyonunu açtık. Sağlık, çevre ve güvenlik konusunda tüm önlemleri aldığımız istasyonumuzda Bodrumlular’a hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Logomuza yansıttığımız iki kardeş sembolü, bu işe olan yürekten bağımızı ve işimizi ailemizin bir parçası olarak gördüğümüzün kanıtıdır.